Green town logo white
laisvalaikis-hero.jpg

Laisvalaikis

Vaikų pramogos
Vaikų pramogos

Mažųjų lankytojų Green Town komplekse laukia daug linksmybių ir aktyvių pramogų, o savaitgaliais vaikus čia pasitinka animatorė, kuri pasirūpina smagiais žaidimais bei produktyviu laiku! Pasinerkite į mūsų laisvalaikio miestelio nuotykius (šiltuoju sezonu):

  1. Mini zoo, kuriame ganosi lamos ir danieliai,
  2. Du nemokami batutai,
  3. Spalvingos žaidimų aikštelės,
  4. Krepšinio, tinklinio bei futbolo aikštelės.
Žvejyba
Pramoginė žvejyba

Green Town komplekse yra du tvenkiniai pritaikyti pramoginei žvejybai. Čia galėsite ne tik atsipalaiduoti bei pasimėgauti procesu, bet ir ragauti mūsų šefo grilyje paruoštą laimikį vakarienei! Smagus laikas ir nepamirštama patirtis gamtoje.

Mini golfas
Mini golfas

Mini golfas – vienas geriausių Baltijos šalyse Mini golfo aikštynas Green Town komplekse – smagūs nuotykiai, 3 sudėtingumo lygiai ir kelionės skirtingais takeliais: nuo Niagaros krioklių iki Paryžiaus Eifelio bokšto. Kvieskite draugus įveikti šį išš

Sporto aikštelės
Sporto aikštynai

Aktyvaus laisvalaikio entuziastų čia laukia krepšinio, tinklinio bei futbolo aikštelės, kur galėsite išbandyti savo meistriškumą ir pademonstruoti kamuolio valdymo įgūdžius. Dinamika, greitis ir smagus laikas garantuotas!


Kaljanai ir biliardas
Kaljanų ir biliardo zona

Privačioje kaljanų ir biliardo erdvėje galėsite atsipalaiduoti draugų kompanijoje įnešdami šiek tiek azarto vakaro pramogoms. Gardūs užkandžiai, gaivinantys baro kūriniai ir aromatinio tabako skoniai – pasirūpinsime, kad jūsų vakaras būtų nepakartojamas.

Smiginis
Smiginio erdvė

Smiginio erdvė – lavinti koncentraciją ir koordinaciją smagiai leidžiant laiką su artimiausiais – puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, bet ir tobulinti savo įgūdžius. Azartas ir draugiškos varžybos įneš dinamikos kasdieniniam susitikimui ar šventinei programai.

Pirtis ir kubilas
Pirtis su kubilu

Pirtis su kubilu – mėgautis poilsiu jaukiame namelyje, šildytis pirtyje ir patirti tikrą atsipalaidavimą kubile po atviru dangumi – ne tik smagi pramoga, bet ir puikus sveikatinimosi būdas. Čia jūsų laukia malonus bendravimas lauko terasoje, gardūs griliaus kepiniai ir pirties ritualai.

Nuomos kaina:

  • Namelio nuoma su pirtimi, kubilu bei salės nuoma – 450 €,
  • Atvykimas nuo 15:00 val., išvykimas iki 00:00 val.,
  • Už papildomą mokestį galima užsisakyti nakvynę.

Rezervuoti laisvalaikio pramogas galite +370 690 000 06 arba info@greentown.lt.