VIEŠBUTIS

POILSIUI IR VERSLUI

Green Town verslo ir pramogų oazėje rasite ne tik daugybę įdomių veiklų, bet ir jaukią ramybę – per tris aukštus įrengtą viešbutį. Apgyvendinimo paslaugos itin svarbi mūsų komplekso dalis, tad visada stengiamės užtikrinti pačią aukščiausią paslaugų kokybę. Netoli nuo Vilniaus nutolęs viešbutis atitiks net išrankiausių skonį – tai bus puikus jūsų verslo svečių poilsis, romantiška nakvynė dviems ar išties seniai lauktos šeimos atostogos. Taip pat mūsų viešbutyje visada gali likti jūsų šventės svečiai – jaukiai ir patogiai. Jei taip nutiktų, kad visi svečiai netilptų – teikiame pervežimo paslaugas į kitus viešbučius.

Kiekviename kambaryje rasite atskirą dušo kambarį, televizorių, aukščiausios kokybės garso izoliaciją ir kitus patogumus. Tai viešbutis, kuriame rasite šviesų ir modernų interjerą, skirtingo dydžio kambarius, kurie pritaikyti jūsų patogumui. O, kad poilsis būtų dar malonesnis, mūsų komanda pasirūpins visomis svarbiomis detalėmis – jei tik norėsite, aromatingą rytinę kavą ir gardžius pusryčius pristatysime tiesiai į lovą.

Green Town oazėje rasite daug aktyvių lauko pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams – mažiesiems turime įrengę spalvingą žaidimų aikštelę ir batutą, o suaugusiems –  visai naują pirtį, kubilą, tvenkinius žvejybai ir išties išskirtinį beržyną ilgiems pasivaikščiojimams bei kt.

Apgyvendinimo paslaugos čia itin aukštos kokybės – užtikrinsime ne tik gerą jūsų poilsį, bet ir visišką privatumą, tad galėsite džiaugtis laiku sau, nesukdami galvos.

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis į mūsų komandą – atsakysime ir padėsime suorganizuoti jums svarbias šventes, renginius ar verslo konferencijas, o po jų pasirūpinsime jūsų svečių kokybišku poilsiu.

Apgyvendiname iki 30 svečių

10 skirtingo dydžio kambarių

Vonios/dušo kambariai
kiekviename numeryje.

Kambarių tvarkymas

Maistas į kambarius

TV, internetas

Stovėjimo aikštelė

Pervežimai