ŠVENTĖS

Džiaugtis – kiekviena diena, buvimu, o ypač šventėmis. Green Town komplekso, įsikūrusio Vievyje – tarp dviejų didžiausių Lietuvos miestų – erdvės yra pritaikytos kurti prisiminimus. Švęsti istorijas ir būti dalimi naujų su brangiausiais žmonėmis! Skandinaviško stiliaus, jaukios, didelės salės, net 200 žmonių talpinantis restoranas – daug vietos tiek svečiams, tiek šokiams ir linksmybėms. Gimtadieniai, vestuvės, vaikų krikštynos ar įmonės vakarėliai – su meile pasirūpinsime visais dideliais ir mažesniais renginiais, kad gera juose būtų visiems.

Green Town komplekse bus visko, kas pradžiugins ir maloniai nustebins. Tarp pušynų, beržų ir šalia tvenkinio – grynas oras ir atpalaiduojanti atmosfera bus tai, kas pozityviai nuteiks svečius, o pirtis ir kubilas garantuos ilgai užsitęsiančius pokalbius bei juoką. Didelėse ir jaukiose mūsų terasose norėsis šnekučiuotis ilgai, mini zoo bei žaidimų aikštelė džiugins mažuosius šventės dalyvius, o tinklinis, krepšinis ir futbolo laukas išjudins visus!


Mielai pasirūpinsime ir organizaciniais švenčių elementais, maistu bei rekomenduosime patikimus mūsų partnerius, kurie dekoruos, sukurs žaidimus šventei, kad jums liktų tik atsipalaiduoti ir prisijungti prie linksmybių. Esame komanda, kuri visada yra pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. Rašykite mums, o mes padėsime sukurti gražiausius atsiminimus. Kiekviena proga – ypatinga!