RESTORANAS

RESTORANO ERDVĖS

Green Town restorano erdvės pritaikytos kiekvienai šventei – tiek nedideliam jaukiam pasibūvimui, tiek prabangiam ir itin iškilmingam pokyliui. Šviesi, skandinaviško stiliaus renginių salė nuostabiai tiks gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms, darbo vakarėliams ir kitokio pobūdžio renginiams.Tai išties nuostabi vestuvių salė – šviesi ir erdvi, kur tilps visi jūsų svečiai. Mėgstantiems leisti laiką gryname ore galime pasiūlyti lauko pramogas bei erdves. Jūsų svečiai galės vaikštinėti po itin jaukų beržyną ar romantiškai paplepėti prie vieno iš mūsų tvenkinių.Pasirūpinsime aukščiausios kokybės užkandžiais ir patiekalais šventės metu, jei pageidausite net surengsime išskirtinį desertų ar jūros gėrybių šou. Ir, žinoma, meniu pritaikysime pagal jūsų poreikius – tik pasakykite ko norite, o mes pasirūpinsime, kad tai būtų įgyvendinta.

Įmonės vakarėlis ne išimtis – pasiūlysime jums aktyvias lauko pramogas, privačią VIP zoną su biliardu ir profesionaliais kaljanais, kur galėsite atsikvėpti ir mėgautis maloniais pokalbiais. Turbūt jau matėte, kad Green Town verslo ir pramogų komplekse yra įsikūrusi ir moderni konferencijų salė, tad čia visai paprastai galite suderinti darbą ir poilsį!

Mūsų renginių salė užtikrins jūsų svečių jaukumą ir patogumą, o komanda pasirūpins, kad viskas būtų atlikta nepriekaištingai iki pačių mažiausių smulkmenų, nes gera gražiausias šventes kurti kartu! Susisiekite su mumis ir pasikalbėsime apie jūsų ypatingą dieną – jei tik reikės pasirūpinsime dekoracijomis, apšvietimu ir kitomis svarbiomis detalėmis.

Na, o jei ieškote kur švęsti savo gimtadienį, mes pasiūlysime itin privačias erdves Green Town restorane, už kurias papildomai mokėti nereikės. Šauniausia, kad beveik kiekvieną šeštadienį mūsų restorane vyksta gyvos muzikos vakarai – koncertuoja populiariausi Lietuvos dainininkai, tad patikėkit, jūsų laukia nuostabus gimtadienis. Beje, net ir svečių transportu galime pasirūpinti mes – jums reikės tik mėgautis ir švęsti!  

Vestuvės, jubiliejus, banketasfuršetas ar vaikų gimtadienis – į mus galite kreiptis visomis svarbiausiomis progomis, būsime laimingi galėdami pasirūpinti jūsų šventėmis!

JŪSŲ PASLAUGOMS:

Skirtingų tipų ir dydžių erdvės, pagal jūsų poreikius

Aptarnaujame itin dideles
žmonių grupes

Privačios nedidelės erdvės

VIP zona

Profesionalūs kaljanai

Biliardo stalas, baras

Gyvos muzikos vakarai

Maitinimas, pritaikant meniu pagal jūsų poreikius

Desertų šou

Jūros gėrybių šou

Šampano piramidė

Vyno degustacijos