LAISVALAIKIS

Aktyvus laisvalaikis ir aktyvios pramogos žavi ne vieną, tad Green Town verslo ir pramogų komplekse jų išties daug! rasite puikiai įrengtas futbolo ir tinklinio aikšteles, kur lauko sportu galės mėgautis tiek suaugę, tiek vaikai. Vasaros metu pas mus vyksta vaikų sporto stovyklos – mažieji būna užimti kokybiškomis pramogomis! Taip pat turime ką pasiūlyti ir vertinantiems žvejybą – pas mus rasite du tvenkinius, kur galėsite užsiimti savo pamėgta veikla, o jei tik panorėsite – ir ką tik pagautos šviežios žuvies gamyba grilyje! Viskas, kad būtumėte laimingi ir gerai leistumėte laiką.

Pramogos kolektyvui, gimtadienio pramogos ar mergvakario pramogos – pas mus rasite viską! Ir jei kyla klausimas, o ką veikti per gimtadienį – atvažiuokite malonaus ir aktyvaus poilsio į Green Town oazę. Pirtis, kubilas po atviru dangumi, itin patogus viešbutis ir gardžios mūsų šefo ruoštos vakarienės restorane. Viskas jums ir dėl jūsų!

Aktyvios pramogos lauks ir mažųjų. Jei norėsite atsikvėpti, vaikai galės smagiai leisti laiką spalvingoje mūsų vaikų žaidimų aikštelėje, ant batuto, o jei užsuksite savaitgalį, rasite ir animatorę, kuri užsiima smagiausiais žaidimais ir pasirūpina, kad mažųjų laisvalaikis būtų išties produktyvus.

Green Town verslo ir poilsio kompleksas puikiai tinka tiek didelėms, tiek ir mažoms šventėms ar įmonių darbo vakarėliams. Visada pasiūlysime ne vieną erdvės ar maitinimo pasirinkimą. O taip pat pas mus rasite ir išskirtinę VIP zoną su profesionaliais kaljanais bei biliardu.

Planuokite savo pabėgimą iš miesto į Green Town kompleksą, o jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir kartu suplanuosime jūsų šventę ar linksmas savaitgalio atostogas.

Futbolo aikštelė

Tinklinio aikštelė

2 tvenkiniai žvejybai

Valtis

Vaikų žaidimų aikštelė

Batutas

Kubilas

Biliardas